Zapytanie ofertowe

Wypełnij formularz i prześlij zgłoszenie. Po analizie zgłoszenia, dobierzemy rozwiązanie odpowiednie do Twoich potrzeb oraz przygotujemy ofertę. Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe. W przypadku dodatkowych pytań, skontaktujemy się Tobą.

Slider zdjęć Responsywność Katalog produktów System newsów Logowanie użytkowników System pobierania plików Galeria zdjęć Forum dyskusyjne System ogłoszeń Formularz kontaktowy Mapa Google Statystyki odwiedzin
Hosting / Serwer Certyfikat SSL Domena Internetowa Wykonanie LOGO firmy Projekt wizytówki Projekt ulotki reklamowej
Tradycyjny przelew Paypal Dotpay Transferuj.pl Przelewy24.pl PayU Karta kredytowa Płatność przy odbiorze Inne
Odbiór osobisty Poczta Polska Paczkomaty inPost Kurier DPD Kurier DHL Kurier UPS
Hosting / Serwer Certyfikat SSL Domena Internetowa Wykonanie LOGO firmy Projekt wizytówki Projekt ulotek reklamowych

Jeśli posiadasz przygotowany dokument z wymaganiami do projektu, możesz go załączyć poniżej!

Maksymalny rozmiar pliku to 5mb (pdf, doc)
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest studio-ex. Przetwarzamy Twoje dane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora w postaci komunikacji z użytkownikami strony). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.